Home > Sport Orzysz > Siatkarski turniej z okazji Dnia Kobiet
Sport OrzyszWieści gminne

Siatkarski turniej z okazji Dnia Kobiet

Ponad 50 pań stawiło się w sobotę 4 marca w Sali widowiskowo-sportowej w Orzyszu, by na sportowo uczcić swoje święto. W rozegranym już po raz siódmy siatkarskim turnieju z okazji Dnia Kobiet triumfowały reprezentantki Gimnazjum nr 2 w Piszu i MKW Mazury.

Łącznie na starcie zawodów stanęło dziesięć zespołów. W kategorii gimnazjalistek najlepsze okazało się Gimnazjum nr 2 w Piszu, przed Samorządowym Gimnazjum w Piszu i orzyskimi gimnazjalistkami.

Więcej emocji dostarczyła rywalizacja w kategorii open, gdzie rywalizowało siedem drużyn. Po najcenniejsze trofeum sięgnęły zawodniczki reprezentujące Mrągowo, Kętrzyn i Wydminy, a występujące pod szyldem MKW Mazury. Co warte odnotowania – zespół ten w pięciu meczach nie przegrał nawet seta.

Tuż za triumfatorkami uplasowały się siatkarki z Pisza, reprezentujące II Liceum Ogólnokształcące, a na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki Space Łomża. Z miejscowych drużyn najwyżej zostało sklasyfikowane Okartowo, które rywalizację ukończyło na czwartym miejscu.
WYNIKI