Home > Aktualności > Perswazja i wywieranie wpływu na ludzi
AktualnościKomunikaty

Perswazja i wywieranie wpływu na ludzi

„Perswazja i wywieranie wpływu na ludzi z zastosowaniem modelu Core Quadrant© Daniela Ofmana”. Model ten będzie prezentowany po raz pierwszy w Polsce.

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym przez BCC pt. „Perswazja i wywieranie wpływu na ludzi z zastosowaniem modelu Core Quadrant© Daniela Ofmana”. Model ten będzie prezentowany po raz pierwszy w Polsce. Szkolenie poprowadzi Jacek Kopeć – executive coach, zajmujący się również coachingiem sprzedaży i coachingiem życiowym; trener i konsultant biznesu prowadzący szkolenia z zakresu komunikacji i wywierania wpływu, sprzedaży i negocjacji, sztuki prezentacji i wystąpień publicznych, efektywności osobistej oraz przywództwa i zarządzania zespołem.

Szkolenie, prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, jest adresowane do przedsiębiorców wszystkich sektorów oraz do członków ich kadry zarządzającej: właścicieli, członków zarządów i menedżerów firm, którzy zarządzają zespołami ludzkimi.
Cena dla członków BCC z 10 % rabatem wynosi 675 PLN (dla osób spoza BCC – 750 PLN). Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.

KARTA ZGŁOSZENIOWA – POBIERZ
POBIERZ MATERIAŁ INFORMACYJNY