Home > Aktualności > Katalog Polskich Produktów i Usług Eksportowych
Aktualności

Katalog Polskich Produktów i Usług Eksportowych

Katalog Polskich Produktów i Usług Eksportowych

Podczas Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej zostanie zaprezentowany Katalog Polskich Produktów i Usług Eksportowych (KPPiUE). Katalog jest niezależną, na bieżąco aktualizowaną platformą informacyjno-promocyjną, zrzeszającą polskich przedsiębiorców, sprzedających lub mających zamiar sprzedawać swoje produkty i usługi na rynkach zagranicznych.

Katalog będzie dostarczany do izb zagranicznych i organizacji gospodarczych oraz przedsiębiorców, za pośrednictwem polskich placówek dyplomatycznych, podczas giełd, warsztatów i misji handlowych. Katalog zostanie przekazany ok. 2000 handlowcom z Europy Centralnej i Wschodniej, gościom targów China Homelife Poland (www.chinahomelife.com.pl). Publikacja w katalogu jest nieodpłatna. Zgłoszenia do katalogu będą przyjmowane są on-line.

Katalog będzie dostępny w obowiązkowej wersji angielskiej. Dodatkowo przewidzenie są następujące wersje językowe: arabska, chińska, hiszpańska, francuska, niemiecka, portugalska, rosyjska i polska.

Wydawcy KPPiUE oferują przekład tekstu, przy współpracy z wyspecjalizowanymi tłumaczami, z języka angielskiego na język rodzimy. Dzięki wieloletniej współpracy międzynarodowej Stowarzyszenia Polskich Mediów do dyspozycji są tłumacze w Bejrucie (Liban), Szanghaju (Chiny), Madrycie (Hiszpania), Paryżu (Francja), Lizbonie (Portugalia) i Moskwa (Rosja).

Wydawcy Katalogu Polskich Produktów i Usług Eksportowych: Stowarzyszenie Polskich Mediów, Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze, Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych (KIOG) i Warszawska Izba Gospodarcza.

Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Kaczmarska – e-mail: kk@polskiemedia.org, tel. +48 22 297 66 24.

Zainteresowanych udziałem i otrzymywaniem informacji o targach prosimy o wypełnienie formularza:
http://homelifeshow.org/formularze/rejestracja/

Przypominamy: udział w targach jest nieodpłatny. Wjazd samochodem pod warunkiem rejestracji jak wyżej.